سبد خرید
فاطمه پیوسی

پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی

پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی

موضوعات مهم آموزش

تاثیرات پورنوگرافی بر زندگی زناشویی

زندگی مشترک دارای پستی و بلندی های مختلفی می باشد اما برخی از تصمیماتی که زوجین قبل از ازدواج گرفته اند و به انجام آن ها عادت کرده اند در زندگی مشترکشان تاثیر شگرفی دارد. پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی بسیار زیاد است و می تواند باعث تزلزل در روابط شود. نمی توان از تاثیرات پورنوگرافی بر زندگی زناشویی چشم پوشی کرد. همان طور که ژانر های فیلم پیش می روند، پورنوگرافی بیشترین تفرقه را ایجاد می کند. تعداد کمی از اشکال هنری چنین احساسات شدیدا متفاوتی را از منتقدان و طرفداران بر می انگیزند. اکنون یک مطالعه جدید نشان می ‌دهد که هرزه ‌نگاری یا همان پورنوگرافی ممکن است واقعا از نظر فیزیکی بین افراد، یعنی آن هایی که متاهل هستند، اختلاف بیندازد. افراد متاهلی که شروع به تماشای فیلم های پورن می کنند، دو برابر بیشتر از کسانی که این کار را انجام نمی دهند، در سال های بعد طلاق می گیرند. طبق یک تحقیق در انجمن جامعه شناسی آمریکا ارائه شد، زنانی که شروع به تماشای پورن می کنند، سه برابر بیشتر احتمال دارد که از هم جدا شوند. با این حال، اگر زوج ها با هم آن را تماشا کنند، ظاهرا پورن تأثیر منفی کمتری بر ازدواج خواهد داشت. این پژوهش همچنین دریافته است که توقف تماشای فیلم های مستهجن احتمال طلاق را برای زنان کاهش می دهد، البته نه برای مردان. در حالی که تأثیرات پورن بر روابط در ادبیات آکادمیک و حتی این مجله بسیار مورد بحث قرار گرفته است، این اولین مطالعه است اگر یافته‌ های آن تحت بررسی همتایان باشد که تأثیر آن را بر ثبات زناشویی نشان می‌ دهد.

نویسندگان از داده های طولی از نظرسنجی عمومی اجتماعی استفاده کردند که از جمله موارد دیگر، شادی زناشویی، مصرف پورن و وضعیت تاهل را ردیابی می کند. نتایج بیش از دو هزار شرکت‌ کننده را در سه دوره زمانی مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و بر شرکت‌ کنندگانی تمرکز کرد که عادت ‌های تماشای پورن در آن دوره تغییر کرده بود. به این معنا که افراد در اولین مصاحبه هرزه ‌نگاری یا پورنوگرافی تماشا نکرده ‌اند، اما در زمان مصاحبه دوم، آن را تماشا کرده ‌اند، یا در اولین مصاحبه خود تماشا کرده ‌اند اما در مصاحبه دوم آن را رها کرده ‌اند. تاثیرات پورنوگرافی بر زندگی زناشویی دامن گیر هم زن و هم مرد می شود. شما عزیزان می توانید در مقالات سایت پیوسی روابط خود را محکم تر کنید. این تجزیه و تحلیل نشان داد که یازده درصد از افرادی که بین دو دوره اول شروع به تماشای فیلم های مستهجن کرده بودند، در بار دوم که مصاحبه کردند، طلاق گرفتند. این در مقایسه با شش درصد از افرادی است که عادات تماشای پورن آن ها تغییر نکرده است، اما از هر نظر شبیه طرفداران پورن جدید هستند. در میان زنانی که به صورت انفرادی شروع به تماشای پورن کردند، نسبت طلاق شانزده درصد یا تقریبا سه برابر بیشتر بود. در مقابل، تماشاگران زن پورن که این ژانر را رها کردند، تنها به اندازه کسانی که این عادت را حفظ کردند، در رتبه سوم طلاق بودند. دقت به نیاز اولیه رابطه عاطفی می تواند شما را در انواع زمینه ها راهنمایی کند. شانس مرد هایی که از خودداری می کنند با مردانی که این عادت را حفظ کرده بودند تفاوت چندانی نداشت، اگر چه نویسندگان هشدار می دهند که تعداد کمی از مردان پورنو را رها می کنند

که حجم نمونه برای قابل اعتماد بودن آن قدر کوچک است. این یافته ‌ها همچنین نشان می ‌دهد که به نظر می ‌رسد تأثیر پورن بر ازدواج در میان افراد جوان ‌تر و کمتر مذهبی که در ابتدا شادی زناشویی بالاتری را گزارش می ‌کنند، قوی ‌تر است. پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی برای مردان و زنان جامعه مخرب خواهد بود. آیا ممکن است مردم به این دلیل شروع به تماشای پورن کرده باشند که ازدواج آن ها قبلا ناراضی بوده است؟ ساموئل پری، نویسنده اصلی، استادیار جامعه ‌شناسی در دانشگاه اوکلاهاما، می‌ گوید ما فکر نمی‌ کنیم این کیفیت رابطه است که منجر به استفاده از پورن و طلاق می ‌شود، زیرا این داده‌ هایی است که در طول زمان گرفته شده ‌اند و فقط یک عکس فوری نیستند. ما در مورد ایجاد جلوه های جهت دار کاملا مطمئن هستیم. تاثیرات پورنوگرافی بر زندگی زناشویی را در سایت پیوسی مورد بررسی قرار داده ایم. پری نمی ‌توانست به طور قطع توضیح دهد که چرا تأثیر آن بر زنان بسیار قوی ‌تر از مردان است، زیرا این برخلاف تحقیقات قبلی در مورد این موضوع بود. او می‌گوید این کمی تعجب‌ آور است، زیرا هر چیز دیگری که من در مورد استفاده از پورن در روابط دیده ‌ام نشان می ‌دهد که ازدواج مردان بیشتر تحت تأثیر استفاده از فیلم ‌های پورنوگرافی قرار می‌گیرد، عمدتا به این دلیل که آن ها بیشتر از آن برای اهداف خودارضایی استفاده می‌ کنند. مطالعات قبلی نشان داده‌ اند که پورن تأثیر تسریع‌ کننده ‌ای بر رو به وخامت ازدواج دارد شوهرانی که در روابط ضعیف هستند تمایل به مصرف بیشتر مطالب صریح جنسی دارند و مصرف بیشتر مطالب صریح جنسی نیز منجر به روابط ضعیف‌ تر می ‌شود. زن ایده ال از نگاه مردان به بیان ویژگی های مطلوب مردان می پردازد. 

برخی از جامعه شناسان حدس می زنند که مردان به پورن به عنوان راهی برای افزایش روحیه خود در مورد زندگی دشوار خانگی خود روی می آورند و پس از آن پورن راهی آسان تر برای رضایت جنسی نسبت به بودن با شریک زندگی خود می شود، بنابراین آن ها در ازدواج سرمایه گذاری نمی کنند. پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی برای افرادی که به خودارضایی مبتلا هستند بسیار زیاد است. شایان ذکر است که پری همچنین یکی از اعضای هیئت علمی مذهبی در اوکلاهما است. ممکن است باور های او نگرش او را نسبت به محتوای صریح جنسی رنگ آمیزی کند؟ در حالی که او می‌گوید سعی نمی‌کند پورن را ممنوع کند، من مطمئنا اعتقادات اخلاقی در مورد اینکه آیا می ‌خواهم بچه ‌هایم پورن تماشا کنند یا خیر دارم. یا همسرم اما شما با قرار دادن اطلاعات خود در معرض بررسی، که من انجام داده ام، با آن مقابله می کنید. من به دنبال این بوده ام که تا حد امکان بی طرف بمانم. یافته‌ های پری همچنین در تضاد با مقاله اخیر دیگری از دانشگاه وسترن انتاریو است که نشان می‌ دهد بخش بزرگی از افراد در رابطه که از پورن استفاده می ‌کنند گزارش داده‌ اند که هیچ اثر بدی ندارد. در یک نظرسنجی از چهارصد و سی نفر که از آن ها سؤالات باز درباره استفاده مستهجن آن ها یا شریک زندگی آن ها پرسیده شد، رایج ترین پاسخ این بود که هیچ تأثیر منفی نداشت. سایت پیوسی یکی از بهترین وب سایت ها در زمینه تولید محتوا در زمینه زناشویی و روابط زندگی مشترک می باشد شما می توانید از خدمات مشاوره ای ما در این سایت بهره مند شوید.

نتایج پورنوگرافی در زندگی زناشویی

نتایج پورنوگرافی در زندگی زناشویی از عدم طرفین در ارتباط مشترک داشتن به روش های درست و طبیعی ایجاد می شود. پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی همانند اعتیاد به مواد مخدر خانمان سوز است. تاثیرات پورنوگرافی بر زندگی زناشویی امروزه با توجه به دسترسی افراد بیشتر به این نوع محتوا بیشتر از پیش نیز شده است. از زمان مهاجرت پورنوگرافی از مجلات و ویدئو ها به فرمت دیجیتال، به راحتی قابل دسترسی است، به راحتی خصوصی نگه داشته می شود و ناشناس است. زنان گاهی اوقات فیلم های پورن را مشاهده می کنند، با این حال مردان همچنان بزرگ ترین کاربران هستند. متأسفانه، استفاده از پورنوگرافی می تواند از بسیاری جهات بر صمیمیت زناشویی تأثیر منفی بگذارد. تعداد فزاینده ای از زوج ها گزارش می دهند که پورنوگرافی باعث ایجاد مشکلات در روابط آن ها می شود. تحقیقات نشان می ‌دهد که استفاده از پورنوگرافی یکی از قوی ‌ترین پیش ‌بینی‌کننده ‌های کیفیت و ثبات روابط ضعیف است، هم برای کسانی که در روابط قرار دارند و هم برای زوج ‌های متاهل. حتی به طلاق نیز مرتبط است. معمولا فردی که به پورن نگاه می کند نمی خواهد که شریک زندگی خود بداند. رازداری، شرم، انزوا، و دروغ‌ هایی که این نوع دزدکی به اطراف وارد می ‌شود، اغلب باعث ایجاد گلوله ‌های برفی در انواع مشکلات می ‌شود. حفظ اسرار از شریک زندگی خود دستور العملی برای فاجعه است. هنگامی که شرکای عاشقانه راز های یکدیگر را پنهان می کنند، اعتماد آن ها به یکدیگر از بین می رود و اعتماد آن ها به رابطه شروع به تزلزل می کند. دقت به اشتباهات مردان در ارتباط با زنان می تواند راهنمای آنان در ارتباط صحیح باشد. 

این به نوبه خود می تواند بر روابط شما تأثیر منفی بگذارد. اما حتی اگر پورن راز مخفی نگه نداشته شود حتی اگر شرکا در مورد مصرف خود صادقانه صحبت کنند باز هم می تواند آسیب واقعی به همراه داشته باشد. نتایج پورنوگرافی در زندگی زناشویی بسیار بیشتر از گذشته شده است و میزان تخریب بیشتری در روابط را ایجاد می کند. البته باید این را نیز ذکر کرد که این چنین محتوا هایی کهد مستهجل خوانده می شود نیز فوایدی نیز دارد. برخی از راه‌ هایی که تماشای پورن تأثیر مثبتی داشت این بود که شرکا در مورد علایق و علاقه ‌هایشان یاد می ‌گرفتند، می‌ توانستند بازتر در مورد رابطه جنسی صحبت کنند و صمیمیت خود را افزایش می ‌دادند. زنان همچنین می‌ گویند که استفاده از پورن توسط شرکایشان بخشی از بار جنسی را از دوش آن ها برداشته است. اثرات منفی نیز گزارش شد، از جمله ایجاد انتظارات غیر واقعی و احساس حسادت. تیلور کوهات، نویسنده اصلی، محقق فوق دکترا در روانشناسی، می گوید همه این مسائل در گذشته آشکار به نظر می رسند. اما نکته اینجا ست، این تأثیرات درک شده استفاده از پورنوگرافی واقعا به طور جدی مورد مطالعه قرار نمی گیرد. آن ها فقط در رادار نیستند. در حالی که آن مطالعه شامل افراد واقعی و نه فقط اعداد بود، حجم نمونه کوچک است و توسط تبلیغی که از مردم خواسته بود در مورد پورنوگرافی و رابطه‌ شان صحبت کنند، انتخاب شد، که ممکن است به این معنی باشد که این امر باعث می‌شود جمعیتی با آن ها و آن ها راحت ‌تر باشند. عادات تماشای پورن شریک زندگی در وهله اول، و بنابراین کمتر احتمال دارد که اثرات منفی را گزارش کند. 

تماشای پورن ممکن است تأثیر متفاوتی داشته باشد و نه به صورت مخفیانه و همراه با خودارضایی. تحقیق نشان می دهد که انزوا و شرم بخش بزرگی از مشکل هستند. نتایج پورنوگرافی در زندگی زناشویی و پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی در مشاوره های روانشناسی بیشتر از پیش شده است. تحقیقاتی وجود دارد که نشان می ‌دهد تماشای پورن می ‌تواند زندگی جنسی زوج ‌ها را بهبود بخشد. برای برخی از زوج ‌ها، ممکن است کمی ادویه به تجربه ‌ای فوق ‌العاده اضافه کند. اما برای اکثریت، تحقیقات می گوید که پورن دقیقا برعکس عمل می کند. استفاده از پورنوگرافی توسط یکی از شریک ‌ها باعث می ‌شود که زوجین رابطه جنسی بسیار کمتری داشته باشند و در نهایت رضایت از رابطه را کاهش می‌دهد. ما بدون قید و شرط به این نتیجه می ‌رسیم که به دلایل زیادی، پورنوگرافی تهدیدی جدی برای صمیمیت زوج و هماهنگی روابط است. نتایج پورنوگرافی در زندگی زناشویی با بررسی ها و پژوهش های دقیق زیادی مواجه نیست و کم کاری هایی در این زمینه مشاهده می شود. استفاده مکرر از پورن همچنین می تواند باعث جدایی عاطفی کاربران از شریک زندگی خود شود. مایکل تیلور، یک درمانگر ازدواج و خانواده در کنتاکی، با این موضوع موافق است و می‌گوید پورنوگرافی جایگزین ضعیفی برای رابطه جنسی است. این آسیب ‌پذیری در پورنوگرافی حذف می ‌شود و این امر باعث می‌ شود که ایجاد امنیت و پیوند که بسیار مهم است، بسیار ساده باشد. 

بخشی از تعامل فیزیکی یک زوج. در شدید ترین موارد، پورن می تواند کاربر را از شریک زندگی خود جدا کند هم از نظر زمان و هم از نظر احساسات. جدایی عاطفی ناشی از رابطه جنسی برای بقای ازدواج بسیار خطرناک است. تاثیرات پورنوگرافی بر زندگی زناشویی بیشتر از طریق مردان وارد می شود و باعث سرد شدن روابط خواهد شد. وقتی به سینما می ‌روید، می ‌دانید که فیلم تدوین شده است و افراد حاضر در اکران بازیگرانی هستند که برای زنده کردن یک شخصیت فیلمنامه ‌شده دستمزد دریافت کرده ‌اند. اما به دلایلی، افراد هنگام تماشای پورن در برقراری همین ارتباطات با مشکل مواجه می شوند. آن ها فراموش می کنند که رابطه جنسی واقعی با صحنه های کاملا فیلمنامه شده ای که در اینترنت می بینند یکسان نیست. این باعث می شود که آن ها انتظارات غیر واقع بینانه ای در مورد رابطه جنسی داشته باشند و دیدگاهی منحرف در مورد اینکه یک شریک جنسی باید چگونه باشد و مایل به انجام آن باشد انتظاراتی که هرگز برآورده نمی شوند. پورنوگرافی می ‌تواند حس عزت نفس زن را کاهش دهد، زیرا ممکن است خود را با زنانی مقایسه کند که شوهرش در آن مشاهده می‌کند. برای مثال، برخی از زنان نگرانند که نتوانند با زنان جوان زیبایی که همسرشان روی صفحه نمایش می ‌بیند، رقابت کنند. حتی بسیاری خود را از نظر جنسی نا مطلوب، بی ارزش، ضعیف و احمق می دانند. ایده آل شدن و کمال گرا شدن از نتایج پورنوگرافی در زندگی زناشویی می باشد که می تواند باعث تزلزل روابط شود. وب سایت پیوسی یکی از وب سایت های بسیار موثر در روابط زناشویی می باشد.

دلایل گرایش مردان به پورن

دلایل گرایش مردان به پورن زیاد است که در این بخش از مقاله به ذکر مهم ترین آنان خواهیم پرداخت. کاهش اعتماد به نفس یکی از نتایج پورنوگرافی در زندگی زناشویی می باشد. پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی باید مورد بررسی روانشناسی قرار گیرد. تاثیرات پورنوگرافی بر زندگی زناشویی برای تخریب شخصیت و یا روابط بعد از ازدواج کاملا واضح است. همه ما آرزو های پنهانی داریم. همه ما فانتزی هایی داریم که از اعتراف آن به شرکای خود خجالت می کشیم. سال‌ ها طول کشید تا اعتماد به نفس پیدا کنم تا به همسرم نزدیک شوم و به او بگویم که می‌خواهم ادرار کنم. چرا؟ یک، این یک مکالمه بسیار نا خوشایند است. دوم، این یک فعالیت جنسی نیست که بیشتر مردم آشکارا به اشتراک می گذارند. و سه، ترس از طرد شدن. ساعت ‌ها در هفته را صرف تماشای فیلم ‌های مستهجن می ‌کردم که شامل ورزش‌ های آبی، BDSM، و هر چیز دیگری بود که از ارائه آن به همسرم می ‌ترسیدم. شریک مرد شما احتمالا چیز های زیادی دارد که دوست دارد از نظر جنسی با شما امتحان کند، اما او بیش از حد می ترسد که آن را به شما جلب کند. پس چه کاری می تواند در مورد آن انجام دهد؟ تجربه او را از چشم دیگران زندگی کنید بدیهی است که کمبود خلاقیت جنسی در اینترنت وجود ندارد. ژانر های پورن زیادی وجود دارد که پیدا کردن چیزی که به آن علاقه دارید تقریبا غیرممکن است. برخی از مردان واقعا از احساس پنهان کاری لذت می برند. من به فردی بر می گردد که خاطره های زندگی را در این مقاله بیان می کند و منظور از نویشنده نیست. توجه به اشتباهات زنان در ارتباط با مردان یاری رسان زنان برای دقت در روابط خودشان می باشد. 

من که نه ساله بود، بدون وقفه پورنوگرافی تماشا می کرد. من جوان تر بودم، عزت نفس نداشتم و چندین بار مورد خیانت قرار گرفتم. از پورنوگرافی متنفر بودم هر وقت او آن را تماشا می کرد، کمتر احساس می کردم. احساس می کردم او به جز من همه را می خواهد. هر زنی که سینه‌ های بی ‌نقصی داشت، هر موقعیتی که من امتحان نمی ‌کردم، به نظر می ‌رسید همه چیز در مورد پورنوگرافی او را مجذوب خود می ‌کرد، و این باعث شد که من مانند یک انبوه زباله احساس کنم. این لزوما به این معنی نیست که خیانت هم در کار است، اما برخی از مردان از هیجان داشتن پورن کوچک مخفی خود لذت می‌ برند که وقتی شریکشان لباس خواب خود را می ‌پوشد و فعالیت جنسی را انکار می‌ کند، می ‌توانند از آن عقب نشینی کنند. برخی از مردان آن قدر از نظر جنسی فعال هستند که اگر رابطه جنسی نداشته باشند، نیاز به رهایی دارند. پورنوگرافی همان انتشار است. هرگز احساس نکنید که مجبورید رابطه جنسی فقط برای راضی نگه داشتن شریک زندگی خود داشته باشید، و اگر از حفظ اسرار پورنوگرافی از او ناراحت هستید، باید خود را ابراز کنید و به شریک خود توضیح دهید که چرا از نظر ذهنی و عاطفی بر شما تأثیر می گذارد. برای من شخصا، اگر شریک زندگیم بخواهد برای یک ساعت در حمام ناپدید شود و بگوید که دارد دفوغ می ‌کند دیگر آزارم نمی ‌دهد. مطمئنا، مردان برای مدت ‌های طولانی در توالت ناپدید می ‌شوند تا از مسئولیت ‌های روزانه خود دور شوند، اما شریک زندگی من به دلایل دیگری به آنجا می ‌رود.

من یک دفعه راه افتادم تا مسواک را بگیرم و او را در حال عمل کردن گرفتم. او چنان مبهوت شده بود که گوشی خود را در توالت انداخت، و تنها چیزی که می ‌توانستید ببینید زنی بود که از پشت در کنار انبوهی از مدفوع او شخم زده می ‌شد. همه مردان فیلم های پورن را تماشا نمی کنند زیرا به زنان دیگر تمایل دارند. شریکم با صراحت به من گفت که از تماشای پورن لذت می برد زیرا می تواند اتفاقات را کنترل کند. اگر بخواهد بازی مقعدی را ببیند، می تواند. اگر بخواهد صحنه را عوض کند، می تواند. پورنوگرافی مانند رویای شفاف در دنیای جنسی است. شما می توانید هر آنچه می خواهید انجام دهید. دلایل گرایش مردان به پورن بیشتر نیز می شود با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات همه رویا های جنسی به واقعیت می رسد. کنترل عامل مهمی در رابطه جنسی است. بسیاری از مردان از ایده مسلط بودن و توانایی شروع و کنترل فعالیت های جنسی لذت می برند. نه لزوما در جهت منفی، اما حس کنترل می تواند از نظر جنسی جذاب باشد. به سناریوی کامل جنسی خود فکر کنید تمام خیالات و خواسته های خود. تصور کنید انرژی، صبر و زمان نامحدودی داشتید. شما چکار انجام خواهید داد؟ احتمالا چیز های عجیب و غریب زیادی اما در زندگی واقعی، این غیر قابل قبول است. پورنوگرافی به شما امکان دسترسی به محرک های بصری نامحدود را می دهد. آیا تا به حال در میانه رابطه جنسی بوده اید و آرزو می کنید که بتوانید همسرتان را به تخت ببندید؟

شاید، شخص دیگری را به اتاق خواب بیاورید و سه نفری داشته باشید؟ من دارم. همه چیز در مورد کنترل است. و پورنوگرافی به معنای واقعی کلمه مرکز قدرت جنسی است. به نظر شخصی برخی پورنوگرافی اشکالی ندارد. پورنوگرافی تنها زمانی خطرناک است که احساسات شریک زندگی خود را نادیده بگیرید یا مسئولیت های خود را نادیده بگیرید. اگر شریک زندگی شما مشکلی با پورنوگرافی دارد، یا باید گفتگوی باز داشته باشید تا کمی خواسته های یکدیگر را روشن کنید یا به نگرانی آن ها احترام بگذارید و از xnxx دوری کنید. اگر شما آن قدر از پورنوگرافی لذت می برید که مانع از ایجاد رابطه بین شما نمی شود، ممکن است مشکل واقعی اعتیاد داشته باشید و باید به دنبال کمک باشید. برای مردان و زنانی که احساس می‌کنند ناکافی هستند و پورن را تحقیر می‌ کنند زیرا احساس می ‌کنند نمی ‌توانند با دیوا های روی صفحه رقابت کنند، باید چند نکته را به خاطر بسپارید. یکی، واقعی نیست؛ صحنه سازی شده است دوم، اگر در گذشته صدمه دیده ‌اید، سعی کنید بدون برقراری ارتباط، آن احساسات را به شریک زندگی ‌تان منتقل نکنید. و سوم، پورنوگرافی همیشه به این معنی نیست که آن ها شخص دیگری را می خواهند. سایت پیوسی سعی دارد با شما عزیزان به مشکلات زندگی مشترک بپردازد. برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

مقابله با پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی

مقابله با پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی می تواند زیبایی را در رابطه شما ایجاد کند. از بین رفتن اعتماد بین زوجین از پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی می باشد و مشاورین می خواهند افراد را از تاثیرات پورنوگرافی بر زندگی زناشویی آگاه کنند. اگر به دلیل مسائل مربوط به اعتماد به نفس با پورنوگرافی مخالف هستید، به جای تلاش برای حذف پورنوگرافی از خانه، با شریک زندگی خود گفتگو کنید. مردان همیشه برای فرار از آنچه در خانه دارند پورن تماشا نمی کنند. تماشای پورن همیشه به این معنی نیست که آن ها زن دیگری می خواهند. آن ها ممکن است در حال تماشای فیلم های پورن باشند زیرا در ابراز تمایلات جنسی خود اطمینان ندارند. یک بار دیگر همه چیز به ارتباط تبدیل می شود. اگر نمی ‌توانید به تنهایی مشکل را حل کنید، از خدمات سایت پیوسی کمک بگیرید. همان طور که در مورد اینکه چرا مردان فیلم های پورن تماشا می کنند بحث می کنیم، مهم است که تأثیرات منفی تماشای پورن را هم بر مرد و هم بر شریک زندگی او در نظر داشته باشیم. در واقع، درک دلایلی که یک مرد واقعا پورن تماشا می کند به اندازه تشخیص مشکلاتی که تماشای پورن می تواند ایجاد کند مهم نیست. اگر پورن برای شما خوب نیست، در رابطه شما خوب نیست و باید به آن رسیدگی شود. متأسفانه، این مکالمه مهمی است که تعداد کمی از زوج ها آن را انجام می دهند. مکالمه خود را درست شروع کنید دقایق اول یک مکالمه دشوار به طور کلی نتیجه را تعیین می کند،

بنابراین مستقیم و آرام باشید. از همان لحن و نگرشی که برای هر موضوع کم فشار استفاده می کنید استفاده کنید. آیا برای شام استیک می خواهید؟ آیا امشب با من گفتگوی پورن دارید؟ قضاوت را درب منزل بگذارید. سبک قدم بردارید و کلمات خود را عاقلانه انتخاب کنید. هیچ چیز ناراحت کننده یا بیگانه تر از این نیست که احساس کنید جنسیت شما مورد قضاوت قرار می گیرد. سوال بپرس. از آن ها بپرسید که چه چیزی در مورد پورن دوست دارند. دریابید که آیا استفاده از پورن آن ها چیزی است که آن ها آن را یک مشکل می دانند و باید روی آن کار کنند یا فکر می کنند که پورن مشکلی ندارد. مشاوره گرفتن از مشاورین سایت پیوسی می تواند بهترین راه برای مقابله با پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی باشد. زمانی را اختصاص دهید و به آرامی و واضح توضیح دهید که چرا این احساس را در مورد پورن دارید. صادق باشید که چرا شما را آزار می دهد. این ممکن است شما را ملزم کند که در مورد ناامنی هایی که ممکن است در مورد ظاهر یا نحوه رابطه جنسی خود داشته باشید، صحبت کنید. تماشای پورن تأثیرات منفی عمیقی بر روی مردی که آن را تماشا می کند و همچنین روی شریک زندگی او می گذارد. یک مرد در حال تماشای فیلم های پورن می تواند به شدت به ارتباط و صمیمیت عاطفی یک زوج برای حفظ سلامت رابطه خود آسیب برساند. غیر معمول نیست که یک زن هنگام تماشای فیلم های پورن احساس بی کفایتی و بی ارزش شدن همسر خود کند بدانید که زنان واقعا در مورد پورن چه فکر می کنند.

پورن همچنین می‌ تواند نا امنی ‌های یک زن را تشدید کند و باعث شود که او از شریک زندگی ‌اش فاصله بگیرد و از زندگی جنسی خود دور شود. و اگرچه مردان به مراتب بیشتر از زنان به پورن نگاه می کنند، زنانی نیز هستند که به طور معمول پورن تماشا می کنند. ممکن است نوع پورن و دلایل تماشای آن برای خانم ها متفاوت باشد، اما اثرات منفی تماشای آن بر رابطه و شریک زندگی آن ها می تواند یکسان باشد. قبل از اینکه بیشتر در مورد تأثیرات غوطه ور شویم، ابتدا به درک اینکه چرا مردان پورن تماشا می کنند بازگردیم. برای مقابله با پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی می توانید از قدم های کوچک شروع کنید و بعد به طور کامل این کار را ترک کنید. ما به عنوان درمانگر با بسیاری از مردان و زنان صحبت می کنیم که پورنوگرافی به یک مشکل در زندگی آن ها تبدیل شده است. برای بعضی ها یک معضل اخلاقی ایجاد می کند. اگر توافق کرده باشیم که با یکدیگر صادق باشیم، آیا داشتن سکس مجازی در یک اتاق گفتگوی آنلاین به معنای خیانت است؟ یکی از مراجعین می گفت، می ‌دانم اگر چنین کاری می‌ کردم، پایان ازدواج است. من می دانم که مرد ها متفاوت هستند و تمایلات جنسی متفاوتی دارند، اما اگر نتوانم به او اعتماد کنم، صادقانه بگویم که به کجا ختم می شود؟ آیا اگر او به یک کلوپ سکس برود و یک رقص در دامان بگیرد اشکالی ندارد؟ ما مجبور شدیم با آن مقابله کنیم.

برای مدتی همه ما خواسته هایمان را داریم. در زندگی واقعی، اعمال جنسی که مرد ها دوست دارند، ممکن است آن چیزی نباشد که شریک زندگی آن ها دوست داشته باشد. در دنیای پورن، شریک جنسی ما هر کاری را که ما بخواهیم انجام می دهد. و از آن لذت خواهند برد. و هرگز خسته نمی شوند. و همیشه برای کار های بیشتر آماده هستند. دنیای واقعی استرس و عدم اطمینان زیادی دارد. دنیای پورن قابل پیش بینی و کنترل است. حتی زمانی که شریک جنسی ما در بیشتر مواقع در دسترس و علاقه مند است که می تواند در هر سنی مشکل ساز باشد، به ویژه با بالا رفتن سن، همیشه مواقعی وجود دارد که ما دوست داریم یورتمه سواری کنیم اما همسرمان امشب خسته است. بازدید سریع از دفتر خانه و حرمسرا از هم بازی های موجود در انتظار دستورات ما است. در بسیاری از موارد، همسران کاربران مستهجن نیز زخم‌ های روانی عمیقی ایجاد می ‌کنند که معمولا در پاسخ به کشف یا افشای فعالیت جنسی آنلاین پورنوگرافی شریک، احساس خیانت، از دست دادن، بی‌اعتمادی، ویرانی، و خشم را گزارش می ‌کنند. همسران ممکن است شروع به احساس عدم جذابیت یا بی کفایتی جنسی کنند و ممکن است زمانی که متوجه شوند شوهرانشان پورنوگرافی مشاهده می کنند، به شدت افسرده می شوند. بینندگان پورنوگرافی به روابط جنسی بدون دخالت عاطفی اهمیت بیشتری می دهند، و در نتیجه، همسران کاهش صمیمیت را از سوی شوهران خود تجربه می کنند. مقابله با پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی آرامش از دست رفته در روابط را به شما عزیزان باز خواهد گرداند. سایت پیوسی برای مراجعین خود برنامه ای دارد که تعادل را به آنان برگرداند.

نکات تکمیلی پیامد های پورنوگرافی در زندگی مشترک

نکات تکمیلی پیامد های پورنوگرافی در زندگی مشترک بسیار مهم است زیرا این نکات است که باعث بازگردانی امنیت در روابط خواهد شد. دقت به پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی در بین مشاورین خانواده می تواند راه درمان مراجعین را بیان کند. تاثیرات پورنوگرافی بر زندگی زناشویی عمیق است و باید دقت کرد که چگونه می توانید با مشاوره گرفتن احساس سکس واقعی را برگردانید. فاصله عاطفی ایجاد شده توسط پورنوگرافی و سکس سایبری اغلب می تواند به اندازه خیانت واقعی به رابطه آسیب برساند، و هم زن و هم مرد تمایل دارند فعالیت جنسی آنلاین را در همان مقوله داشتن رابطه جنسی. بیگانگی بین همسران ناشی از پورنوگرافی می تواند عواقب ملموسی نیز داشته باشد وقتی تماشای پورنوگرافی به سطح اعتیاد می رسد، چهل درصد از معتادان جنسی همسر خود را از دست می دهند، پنجاه هشت درصد از آن ها رنج می برند. زیان مالی قابل توجه ی را متحمل می شود و حدود یک سوم شغل خود را از دست می دهند. در مطالعه‌ ای بر روی تأثیرات سکس سایبری، محققان دریافتند که بیش از نیمی از افرادی که در سکس سایبری شرکت می‌ کنند، علاقه خود را به رابطه جنسی از دست داده ‌اند، در حالی که یک سوم از شرکایشان نیز علاقه خود را از دست داده ‌اند، در حالی که در یک پنجم از افراد زوج ‌ها، هر دو زن و شوهر یا هر دو شریک، به طور قابل‌توجه ی علاقه به آمیزش جنسی کاهش یافته بودند. با بیان متفاوت، این مطالعه نشان داد که تنها یک سوم از زوج ‌ها زمانی که یکی از طرفین درگیر سکس سایبری بود، به روابط جنسی با یکدیگر علاقه داشتند. 

قرار گرفتن طولانی مدت در معرض پورنوگرافی همچنین باعث نارضایتی و حتی بیزاری از محبت همسر می شود. نگرش های بد بینانه در مورد عشق شروع به ظهور می کند و تصور می شود که لذت های جنسی برتر بدون محبت نسبت به شریک زندگی قابل دستیابی است. این پیامد ها برای هر دو مرد وجود دارد و زنانی که به مدت طولانی در معرض پورنوگرافی قرار گرفته اند، که کاهش شادی جنسی در درجه اول به دلیل نارضایتی فزاینده از رفتار جنسی عادی همسر بوده است. کاربران پورن به طور فزاینده ای نهاد ازدواج را محدودکننده جنسی می دانند، اعتقاد به اهمیت وفاداری زناشویی را کاهش داده اند، و شک و تردید های فزاینده ای در مورد ارزش ازدواج به عنوان یک نهاد اجتماعی ضروری دارند و تردید های بیشتری در مورد دوام آینده آن دارند. همه این ها طبیعتا اهمیت داشتن روابط خانوادگی خوب در خانواده را برای آن ها کم می کند. با توجه به نکات تکمیلی پیامد های پورنوگرافی در زندگی مشترک می توانیم تعادل را با شریک زندگی خود داشته باشیم. اعتیاد به پورنوگرافی عاملی برای جدایی و طلاق است. یک مطالعه طولی انجام شده توسط دکتر ساموئل پری و دکتر سایرس شلیفر از دانشگاه اوکلاهاما نشان داد که احتمال طلاق برای مردان و زنانی که شروع به استفاده از پورنوگرافی می کنند تقریبا دو برابر می شود. موارد طلاق شامل ملاقات یکی از طرفین با شخصیت جدید از طریق اینترنت، پنجاه و شش درصد مربوط به علاقه وسواس گونه یکی از طرفین به وب سایت های مستهجن، چهل و هفت درصد مربوط به گذراندن وقت بیش از حد در رایانه و سی و سه درصد مربوط به گذراندن وقت بیش از حد در اتاق های گفتگو بود.

در بسیاری از موارد دیگر، همسران به طور جدی در فکر ترک ازدواج یا رابطه بودند. پژوهشی شامل سیصد مرد و زن متاهل بود که به طور تصادفی با سن بیست تا پنجاه سال با داشتن رابطه جنسی منظم انتخاب شدند. از آن ها خواسته شد که یک پرسشنامه خود گزارشی را پر کنند. شیوع تماشاگران مثبت در بین شرکت کنندگان چهل و سه و سه دهم درصد بود. منبع اصلی تماشا، اینترنت چهل و هشت درصد بوده است. شرکت کنندگان مرد در تماشای پورنوگرافی بیشتر از شرکت کنندگان زن بودند هفتاد در مقابل سی درصد و چهل و شش درصد از تماشاگران پورنوگرافی گفتند که دفعات رابطه جنسی پس از تماشا فقط در روز تماشا افزایش می یابد. افزایش تماشای فیلم های مستهجن با افزایش سال های ازدواج، نظر تماشاگران بود. میل جنسی با تماشای پورنوگرافی در پنجاه و سه درصد از تماشاگران افزایش می یابد. همچنین پنجاه و شش درصد از تماشاگران، همواره میزان روغن کاری را با تماشا افزایش می ‌دهند. پورنوگرافی باعث افزایش خودارضایی در بین هفتاد و پنج درصد از تماشاگران می شود، اما در بین شصت و یک درصد آن ها نمی تواند به ارگاسم کمک کند. تماشای پورنوگرافی میزان وقوع طلاق سی و چهار درصد را افزایش می دهد. پورن اغلب به عنوان راهی آسان برای رسیدن به رضایت جنسی در نظر گرفته می شود زیرا به راحتی در دسترس است. کشیش جاناتان هولمز آن را این گونه توضیح می دهد تایپ کردن یک آدرس اینترنتی آسان تر از آن است که به دنبال صمیمیت با همسرم باشم. دیدن پورنوگرافی برای چند لحظه زودگذر آسان تر از ایجاد یک رابطه عمیق و پایدار با همسرم است. راحت ‌تر است که خواسته ‌هایم را خود خواهانه برآورده کنم، بدون اینکه انتظاری از عشق فداکارانه و فداکارانه به همسرم داشته باشم. یک نذر عروسی فوق العاده در کتاب دعای مشترک وجود دارد.

در حالی که داماد حلقه را روی انگشت عروسش می گذارد، می گوید با این انگشتر ازدواج می کنم، با بدنم تو را می پرستم. حال تعریف وبستر از عبادت را این گونه در نظر بگیرید احترام یا تحسین افراطی یا ارادت زیاد به یک شی از احترام. این تعریف را دوست داریم زیرا برای شفای ازدواجی که توسط پورنوگرافی ویران شده است به کار می رود. تأثیرات پورن بر ازدواج گسترده و ویرانگر است. محقق پاتریک فاگان، یک مطالعه عمده در مورد پورنوگرافی را تکمیل کرد و آن را قاتل خانوادگی آرام نامید. مطالعه او نشان داد که پنجاه درصد از طلاق ها یک شریک با علاقه وسواسی به پورن داشتند. به طور متوسط، چهل میلیون آمریکایی به طور مرتب فیلم های پورن را مشاهده می کنند و اکثریت قریب به اتفاق مردان هستند. این رقم پذیرفته شده است. من احساس امنیت می کنم که برای شما بنویسم که معتقدم بیش از نود درصد از مردانی که این را می خوانند از جمله کسی که آن را می نویسد پورن را در اینترنت مشاهده کرده اند. همیشه با یک کلیک ساده فاصله دارد. این وسوسه شماره یک است که همه مردان بالغ با آن روبرو هستند. اگر اجازه داده شود در زندگی ما تبخیر شود، پورن به آرامی نه تنها حواس عقلانی بلکه روح ما را نیز از بین می برد. ازدواج زمانی بیمار می‌ شود که تأثیرات جنسی بیرونی به آن وارد شود، و با پیشرفت آن تأثیرات، ازدواج عمیق ‌تر و عمیق‌تر به نا امیدی می‌ رود. سایت پیوسی یکی از بهترین سایت ها و مراجع برای دریافت مشاوره خانوادگی می باشد که می توانید با تماس به شماره های درج شده از خدمات ما بهره مند شوید.

سخن پایانی

از پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی می تواند کاهش رقبت جنسی و تمایل بین زوجین می توان نام برد زیرا تاثیرات پورنوگرافی بر زندگی زناشویی بسیار عمیق هستند و افراد به این چنین محتوا هایی اعتیاد پیدا می کنند. نتایج پورنوگرافی در زندگی زناشویی مخرب است و قاتل خاموش زوجین است. دلایل گرایش مردان به پورن زیاد است امایکی از مهم ترین موارد تخلیه انرژی جنسی می باشد. مقابله با پیامد های پورنوگرافی در زندگی زناشویی می تواند قدرت و توانایی شما را در ابراز احساسات خود به شریک زندگی بیشتر کند. درک نکات تکمیلی پیامد های پورنوگرافی در زندگی مشترک زبان مشترک شما و همسرتان را بالا تر خواهد برد. کارشناسان سایت پیوسی همواره در تلاش هستند که از مسائل خانوادگی و زناشویی شما را آگاه کند. شما گرامیان نیز می توانید با تماس به شماره های مشاورین ما انواع خدمات را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید