سبد خرید
فاطمه پیوسی

دوره آموزشی هنر زنانگی

موضوعات مهم آموزش

چرا هنر زن بودن را یاد بگیریم؟

همه ما زنان در جامعه امروزی مجبوریم تا روی زن بودن خود کار کنیم. فرقی نمی کند چه شغلی داشته و یا میزان تحصیلاتمان چقدر است؛ همه این ها زمانی خوب هستند که فطرت زنانه خود را بیدار کرده و با هنر زنانگی، زندگی ایده آل خود را بسازیم.  ما در اینجا با استفاده از آموخته های هنر زن بودن و توانمندسازی زنان طبق نظریات روانشناسی زنان، سعی می کنیم تا خودمان را به خوبی شناخته و به خواسته های زنانگی خود تحقق بخشیم.پس با سفر به سوی زن بودن و عشق با من، فاطمه پیوسی همراه باشید.
زن بودن چیزی فراتر از مونث بودن است، که بسیاری از مردان درکی از آن نداشته و شگفت انگیز تر اینکه حتی بسیاری از زنان نیز خود را نمی شناسند. زنان امروزی همچون مردان، نیروی در چرخه کار هستند و به عبارتی به مردان بدلی مبدل شده اند و به اهمیت دلیل هم از فطرت و سرشت ملایم زنانه خود فاصله گرفته و پریشان حال و آشفته هستند. ما با برگزاری دوره های هنر  زنانگی و زندگی فاطمه پیوسی سعی داریم تا فطرت و سرشت زنانگی را در شما بیدار کنیم

مشاوره زندگی بهتر

من در این دوره ها سعی می کنم تا به جای کلی گویی و گفتن ” احساسات مثبت داشته باشید” فرمولی را به شما ارائه کنم که بتوانید چگونگی رسیدن به نگرش مثبت و داشتن زندگی بهتر را تجربه کنید. پس از پایان این دوره ها و دریافت موثر ترین مشاوره زندگی بهتر، ذهن شما قادر است تا به راحتی مهارت ها را اجرا کرده و نتایج مثبت آن را به شما نشان دهد.
رسیدن به زندگی بهتر اصلا کار دشواری نیست و شما می توانید در کوتاه ترین زمان، به زندگی ایده آلی که سال ها به دنبال آن بودید دست پیدا کنید. در مشاوره داشتن زندگی بهتر من به شما کمک می کنم که زندگی سالم تر، آرام تر و مطلوب تری را تجربه کنید و به یک دنیای شیرین دست پیدا کنید.

مشاوره زندگی زناشویی

استفاده از این دوره ها برای همه بانوانی که قصد داشتن زندگی شاد و موفق را دارند توصیه می شود.
اما برای زنانی که نگاهشان به زندگی مشترک پر از احساسات منفی، سختی و درد و نگاه ظالمانه است شرکت در این دوره ها توصیه نمی شود؛ این گروه از زنان عموما تصور می کنند که در این زندگی به آن ها ظلم شده، مظلوم و بی دفاع بوده و به هیچ عنوان رنگ خوشی را نخواهند دید مناسب نیست.
چرا که این افراد هر چقدر هم تلاش کنند، این تصور اشتباه در ذهن آن ها حک شده و اوضاعشان تغییر نخواهد کرد. اما اگر فکر می کنید که می توانید دیدگاه های منفی خود را کنار گذاشته و به فکر پیشرفت و کسب علم در زندگی خود باشید، من اینجا در کنار شما بوده و تا رسیدن به هدف نهایی شما را همراهی می کنم.

ضرورت مشاوره زندگی زناشویی

ضرورت انجام مشاوره های زندگی زناشویی زمانی مشخص می شود که زندگی از روال عادی و طبیعی خود خارج شده و مشکلات آن را به سمت بحران سوق می دهند. گاهی در زندگی زناشویی، زوجین با بحران هایی روبرو می شوند که حل آن ها از توانشان خارج است و به همین دلیل یاس و ناامیدی به سراغ آن ها می رود و در اینجاست که ضرورت مشاوره زندگی زناشویی معنا پیدا می کند. مشاوره برای این مسئله، شرایط ایجاد شده در زندگی شما را آنالیز کرده و بهترین و درست ترین راهکار را پیش روی ما قرار می دهد.

مشاوره تحصیلی بانوان

اگر شما از آن دسته خانم هایی هستید که اعتقاد دارید می توانید تغییر کنید و جسارت تغییر در خود و زندگی خود را دارید، این دوره ها برای شما طراحی و آماده شده است.انجام مشاوره های تحصیلی برای بانوان بسیار مهم و با اهمیت است و لزوم پرداختن به آن در دنیای مدرن امروزی و یا پیشرفت تکنولوژی اجتناب ناپذیر است.
چرا که پیشرفت تکنولوژی نقش تخصص را در احراز شغل برجسته کرده است. افراد با استعداد و باهوشی هستند که متاسفانه مشاوره های تحصیلی بانوان را نادیده گرفته و در حال حاضر با مشکلات روانی، روحی و اقتصادی بسیاری درگیر می باشند. با توجه به اهمیتی که مشاوره تحصیلی بانوان دارد، لازم است بدانید که نارضایتی هایی که در پی عدم مشاوره صحیح بوجود می آید، علاوه بر زندگی اجتماعی، بر زندگی شخصی فرد نیز تاثیر می گذارد.
مشاوره تحصیلی برای بانوان برای رسیدن به آینده ای درخشان و روشن و همچنین ایجاد امنیت و رضایت در زندگی خود و حتی فرزندان امری بسیار حیاتی و ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید